Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 18 maja 2024
Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
słonecznie
15°C

Czerwiec w Dziupli

Ocena 0/5

Troje naszych wychowanków wzięło udział w XXII Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom. Łucja przeczytała fragment książki pt. „Zuzia i piesek w kratkę” Ireny Landau, natomiast Agata i Jacek bajki z morałem Ignacego Krasickiego – Wół minister, Kruk i lis oraz Mysz i kot. Czerwiec był bardzo gorący, więc dużo czasu spędziliśmy na świeżym powietrzu przy grach i zabawach ruchowych oraz rozmowach o planach wakacyjnych. Mimo, że myślami byliśmy już na wakacjach, to nie zapomnieliśmy o nauce i odrabianiu prac domowych.  Obowiązki wypełnialiśmy do samego końca. Nie zabrakło też zajęć plastycznych, na których powstały prace na różne tematy. Nasza wyobraźnia nie zna granic. W wolnych chwilach układaliśmy puzzle, graliśmy w gry planszowe i karciane.  Rozłożyliśmy puzzle (2000 elementów) dla naszych gości, do dołożenia cegiełki we wspólnych zajęciach i spotkaniach. Dzieci wykonały kartki z okazji setnych urodzin pani Katarzyny – mieszkanki naszej gminy. Sami ułożyły życzenia płynące z ich serca i wpisały do kartek.

Galeria zdjęć

354289786_499652739017481_5059332188696713492_n 354297347_817680253356015_6754234954879929806_n (1) 354316358_581521063904095_4775074129937939161_n 354375721_1000642730953833_3209093376372093808_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.