Logo GOK w Kętrzynie

Luty w Biedaszkach Małych

Ocena 0/5
Zdjęcie do Luty w Biedaszkach Małych

Nadszedł czas na podsumowanie naszych działań.
Pierwszy tydzień a zarazem drugi tydzień ferii rozpoczęliśmy nocowaniem w świetlicy.
Podczas naszych spotkań dużo graliśmy w planszówki, karty i wykonywaliśmy prace plastyczne a także piekliśmy ciasteczka i naleśniki. Oczywiście nie zabrakło balu karnawałowego dla naszych pociech. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach. 
Co roku dzieci, młodzież jak i dorośli chętnie wzięli udział w akcji zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kętrzyn "Randka w ciemno z książką". Udział wzięło 8 osób, które losowały pięknie zapakowane książki w romantycznej scenerii walentynkowej. Pierwszy raz mieliśmy okazję odwiedzić schronisko Kętrzyn Pudwągi. Dzięki pomocy dzieci i mieszkańców mogliśmy przekazać dary dla pupili.

Marta Pusz Ochocińska

Galeria zdjęć

dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_45 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_54 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_76 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_84 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_88 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_93 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_99 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_22 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_31
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności