Logo GOK w Kętrzynie

Luty w Biedaszkach Małych

Ocena 0/5
Zdjęcie do Luty w Biedaszkach Małych

Podczas spotkań świetlicowych dużo graliśmy w planszówki i wykonaliśmy prace plastyczne, a także piekliśmy rogaliki.Ferie zimowe zakończyliśmy wspólnym wyjazdem ze świetlicą wiejską do Ełku. W parku trampolin dzieci bawiły się świetnie. Korzystały z wielu atrakcji, które oferuje obiekt. 
8 luty- Tłusty Czwartek. Obchody tego dnia to nie tylko tradycja ale także sposób na zakończenie karnawału. W tym dniu królowały: pączki, faworki, donaty. 
Dzień Pizzy. Wszyscy uwielbiają nie tylko ją jeść ale wielką frajdę sprawia im przyrządzenie tego dania według własnego smaku i upodobania. 
Randka w ciemno z książką- Akcja zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kętrzyn. Udział w niej wzięły 4 osoby, które losowały pięknie zapakowaną książkę w romantycznej scenerii walentynkowej. 
14 luty Dzień Świętego Walentego- prace z masy porcelanowej. Dzieci wykonały piękne serduszka, które symbolizują miłość oraz wzajemną sympatię. 
Dzień Kota- dzieci miały możliwość pokolorować obrazki z wizerunkiem kota. 
19 luty- w naszej świetlicy odbyło się spotkanie z panią Marzeną Cichomską. Warsztaty pt. " Zabieg HART HANDS" miały na celu przedstawić jak prawidłowo pielęgnować naszą skórę aby czuć się zdrowo i wyglądać kwitnąco w każdym wieku. Mieliśmy możliwość testowania produktów. 
W czasie spotkań świetlicowych można było korzystać z punktu bibliotecznego.

Marta Pusz Ochocińska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności