Logo GOK w Kętrzynie

Co się działo w sierpniu w Karolewie...

Ocena 0/5

Świetlica OSP Karolewo Centrum. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie mieliśmy okazję cieszyć się zabawami na świeżym powietrzu. Dzieci chętnie brały udział w spacerach po okolicy oraz przejażdżce rowerowej, która odbyła się 06.08.

Wielką frajdą była również wycieczka do ZOO SAFARII w miejscowości Okrągłe,  która odbyła się 19.08. Towarzyszyły nam świetlice z Nowej Różanki oraz Czernik. Dzieci miały okazję nakarmić oraz pogłaskać przyjazne zwierzęta. Po wizycie u zwierzaków najedliśmy się do syta w McDonaldzie. Szczęśliwi wróciliśmy do domu. Kiedy upalne dni dawały się we znaki, schranialiśmy się w świetlicy i wpadaliśmy w wir prac plastycznych. 20.08. tworzyliśmy przecudowne ufoludki z rolek po papierze toaletowym oraz balonów. Dzieci zadziwiały swoimi pomysłami i kreatywnością. Każdy miał swój oryginalny pomysł. 22.08 chodziło za nami coś słodkiego...niezwlekając zbyt długo, wzięliśmy się do pracy. W mig powstały babeczki borówkowe, których aromat roznosił się po całej świetlicy. 30.08 końcówkę wakacji spędziliśmy na wspólnych rozmowach, wspominaniu wycieczek wakacyjnych. Dzieci zorganizowały bardzo ciekawy teatrzyk, a młodzież toczyła zacięta rozgrywkę w ping ponga. 

Sierpień zleciał szybko, lecz bardzo radośnie.

Galeria zdjęć

20240826_155427 20240820_170017 20240820_171341 20240822_162105 20240826_154317
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności