Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzy, Wojciech
pochmurno
7°C

Gdzie kucharek 6, tam zawsze jest co zjeść!

Ocena 0/5

Gdzie kucharek 6, tam zawsze jest co zjeść ! Do trzeciej edycji kulinarnych warsztatów zorganizowanych przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie 28 kwietnia chętnie przystąpiło 6 gospodyń wiejskich z Gminy Kętrzyn.
Warsztaty prowadzone były przez doświadczonego szefa kuchni "Zmokła Kura" Studio Kulinarne Pana Michała Arciszewskiego, które poprzedzone były wykładem, spójnym tematycznie z częścią warsztatową. Temat warsztatów nawiązywał do tradycji regionu Warmii i Mazur oraz do wykorzystania produktów lokalnych i naturalnych. Gospodynie były bardzo zaangażowane w całe wydarzenie oraz z ogromnym entuzjazmem udzielały się w przygotowywaniu potraw.
W ramach warsztatów Gospodynie z KGW z Nowej Wsi Kętrzyńskiej „Ale Babki z Nakomiad, „Słowiki” ze Smokowa, "Wopławianki" z Wopławek samodzielnie przygotowały zupę rybną mazurską    oraz wsparły swoimi umiejętnościami i wiedzą inne KGW z województwa warmińsko-mazurskiego w przygotowaniu potraw tj. Filet z kaczki sous-vide z dzyndzałkami w maślano winnym sosie i sosem żurawinowym orazi pierniczki "brukowiec".
Dziękujemy za miło spędzony czas

Galeria zdjęć

20230428_170612 20230428_165606 20230428_164637 20230428_174040 20230428_184512 20230428_185009 20230428_191637 20230428_191609 20230428_191352 20230428_190139 20230428_191307
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.