Logo GOK w Kętrzynie

Styczeń w Koczarkach

Ocena 0/5

Styczeń czyli pierwszy miesiąc nowego roku za nami. Jak zawsze był pracowity, bogaty w wydarzenia i emocjonujący.
Jednym z ważniejszych wydarzeń były obchody Dnia Babci i Dziadka. Najpierw przygotowaliśmy prezenty w postaci laleczek z włóczki oraz serduszek z życzeniami z papieru. Następnie była krótka inscenizacja oraz wiersze, które miały swoją inaugurację 20.01.2024 podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka oraz spotkania z kolędą. Tu oprócz mieszkańców Koczarek znane kolędy śpiewali zaproszeni goście.
Kolejnym naszym wielkim wydarzeniem była zabawa karnawałowa,która miała miejsce 27 stycznia b r. Oprócz dzieci oraz towarzyszącym im rodzicom, gościliśmy mieszkańców wraz z pociechami z miejscowości Langanki. Zabawę prowadziła grupa animacyjna z Reszla " Taka Impreza".
Naszą świetlicową tradycją jest rozpoczęcie ferii zimowych wyjazdem na kręgle. Tu nie tylko doskonalimy się w zbijaniu kręgli ale integrujemy się ze sobą zwłaszcza podczas zajadania smacznej pizzy. W czasie wyjazdu towarzyszyła nam Świetlica z Nakomiad.
Kolejnym naszym wyjazdem była podróż do Parku Trampolin w Ełku. Oczywiście skoki, zabawy, zjeżdżanie, różne gry wyzwolliły w nas pozytywną energię. Mc Donalds uzupełnił ją podczas smacznego posiłku. Nasza podróż trwała w towarzystwie świetlic: Nakomiady, Nowa Różanka.
Z tego miejsca wielkie dzięki p.P. Bobrowskiemu naszemu wójtowi za udostępnienie autokaru.
Jak zawsze w naszej świetlicy celebrujemy święta nietypowe.
5.01.- Dzień Bitej Śmietany. Prace plastyczne, opaski śmietanowe oraz bita śmietana z galaretką i polewą czekoladową dały nam wiele radości.
Dzień Śniegu - lepiliśmy bałwana, rzucaliśmy śnieżkami do celu, stworzyliśmy cudowne bałwany na kartkach.
19.01- Dzień Popcornu. Jak popcorn to i kino, obejrzeliśmy więc film pt." Mustang z dzikiej doliny".
Prace plastyczne z użyciem popcornu, przeprowadziliśmy szereg gier i zabaw.
29.01- Dzień Puzzli- w tym dniu odbył się maraton układania puzzli. Układali je wszyscy duzi i mali, dziewczęta i chłopcy. W tym dniu posiłkowaliśmy się babeczkami własnej produkcji.
Oprócz tego wykonaliśmy piękne karmniki dla ptaków , które stoją w naszej świetlicy.
Podczas ferii i nie tylko dużo gramy , wykorzystując takie gry jak: X-box, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki oraz gry planszowe( monopoly, chińczyk, remik, dixit i inne).
Jak zawsze zapraszamy do naszego punktu bibliotecznego.

Galeria zdjęć

IMG-20240203-WA0001 IMG-20240203-WA0002 IMG-20240203-WA0003 IMG-20240203-WA0004 IMG-20240203-WA0005 IMG-20240203-WA0006 IMG-20240203-WA0007 IMG-20240203-WA0008 IMG-20240203-WA0009 IMG-20240203-WA0010 IMG-20240203-WA0011 IMG-20240203-WA0012 IMG-20240203-WA0013 IMG-20240203-WA0014 IMG-20240203-WA0015 IMG-20240203-WA0016 IMG-20240203-WA0017 IMG-20240203-WA0018 IMG-20240203-WA0019 IMG-20240203-WA0020 IMG-20240203-WA0021 IMG-20240203-WA0022 IMG-20240203-WA0023 IMG-20240203-WA0024 IMG-20240203-WA0025 IMG-20240203-WA0026 IMG-20240203-WA0027 IMG-20240203-WA0028 IMG-20240203-WA0029 IMG-20240203-WA0030 IMG-20240203-WA0031 IMG-20240130-WA0002 IMG-20240130-WA0003 IMG-20240130-WA0004 IMG-20240130-WA0005 IMG-20240130-WA0013 IMG-20240203-WA0000
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności