Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 18 maja 2024
Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
słonecznie
17°C

Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady

Ocena 0/5

Nadszedł czas na podsumowanie czerwca w naszej świetlicy. Miesiąc ten zaczęliśmy XXII Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom. Podczas tej akcji przeczytaliśmy między innymi "Kicia Kocia poznaje strażaka" autorstwa Anity Głowińskiej, "Biedronka Fionka" Tamary Michałowskiej, "Rozmawiała gęś z prosiakiem" Jana Brzechwy oraz "Gadatliwe żabki" Tadeusza Śliwiaka.

  • 10 czerwca w współpracy z sołtysem wsi Nakomiady Tomaszem Wyszomirskim oraz Kołem Gospodyń Wiejskich "Ale Babki" w Nakomiadach zorganizowaliśmy festyn dziecięcy. Wszystkim biorącym udział w nim towarzyszyło wiele atrakcji takich jak wszelkiego rodzaju gry i zabawy. W przerwach między aktywnościami można było zjeść pyszne gofry czy upiec sobie kiełbaskę na ognisku.
  •  14 czerwca inspirując się Kalendarzem Świąt Nietypowych obchodziliśmy dzień kąpieli. Z tej okazji dzieci z naszej świetlicy za pomocą odrobiny piasku, kamieni oraz muszelek mogły stworzyć sobie swoją wymarzoną plażę.
  • 15 czerwca świętowaliśmy dzień wiatru. Dzieci przygotowały swoje własne kolorowe wiatraczki z kolorowych kartek ozdobnych, patyków oraz pinezek, którymi bawiły się później wspólnie na wietrze.
  • 22 czerwca z okazji zbliżającego się  dnia ojca dzieci przygotowały dla swoich tatusiów piękne laurki na których znajdowały się odbite rączki maluchów oraz baloniki zrobione z serduszek i życzenia. Starsza młodzież wypełniała  ankietę na temat swojego taty.
  • 30 czerwca był dla naszej świetlicy dniem kreatywności. Tego dnia podczas zajęć dzieci odkryły jak dużo różnych rzeczy można zrobić z plasteliny więc oklejały one słoiczki według swojego pomysłu. Jedynym ich ograniczeniem była wyobraźnia.

Na co dzień naszym dzieciom towarzyszą wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne wewnątrz świetlicy takie jak zabawy na matach edukacyjnych, piłkarzyki czy bilard. Za to na świeżym powietrzu czas spędzają na malowaniu farbami, puszczaniu baniek mydlanych oraz rzucają balonikami z wodą.

Galeria zdjęć

Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 20 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 19 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 18 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 17 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 16 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 15 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 14 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 13 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 12 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 11 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 10 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 9 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 8 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 7 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 6 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 5 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 4 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 3 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 2 Podsumowanie Czerwca w Świetlicy Wiejskiej Nakomiady 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.