Logo GOK w Kętrzynie

Grudzień w Świetlicy w Smokowie

Ocena 0/5

Nadszedł koniec grudnia więc czas na małe podsumowanie naszego spędzonego czasu w świetlicy. 11 grudnia to była nasza ''tematyczna sobota''. Zrobiliśmy pierniczki, które później udekorowaliśmy słodkościami. Po wypiekach zajęliśmy się przygotowaniem kartek świątecznych a na końcu ubraliśmy wspólnie choinkę . Mimo przygotowań świątecznych, dzieci wykonały pracę plastyczne oraz ulepszali swoje umiejętności za pomocą budowania klockami "Lego" i układaniem puzzli.

 

Galeria zdjęć

Grudzień w Świetlicy w Smokowie 9 Grudzień w Świetlicy w Smokowie 8 Grudzień w Świetlicy w Smokowie 7 Grudzień w Świetlicy w Smokowie 6 Grudzień w Świetlicy w Smokowie 5 Grudzień w Świetlicy w Smokowie 4 Grudzień w Świetlicy w Smokowie 3 Grudzień w Świetlicy w Smokowie 2 Grudzień w Świetlicy w Smokowie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności