Logo GOK w Kętrzynie

Grudzień w Świetlicy w Smokowie

Ocena 0/5
Zdjęcie do Grudzień w Świetlicy w Smokowie

Grudzień czas podsumowania działań w świetlicy w Smokowie. Na początku grudnia dzieci piekły  pierniki , stroiły świetlice oraz ubierali choinkę. Na wspólnych warsztatach  każdy znalazł coś dla siebie robiliśmy kartki świąteczne oraz lampiony. Wykonaliśmy również świąteczne mydełka glicerynowe. Czas spędzamy  na wspólnych zabawach.

Małgorzata Koziorzemska

Galeria zdjęć

20241206_160604 20241213_130608 20241213_130621 20241213_140457 20241213_142634 20241213_142901 20241219_151944 20241219_152011 20241219_152648 20241219_161044 20241219_161404 Messenger_creation_BE26433F-68E1-4D6A-9179-11BA6BA6AF8B 20241206_132302 20241206_150313 20241206_150324 20241206_150602 20241206_160555
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności