Logo GOK w Kętrzynie

Hej kolęda, kolęda

Ocena 0/5
Zdjęcie do Hej kolęda, kolęda

Pozostając w magicznym klimacie świąt Bożego Narodzenia w dniu 14 stycznia 2022 roku, w Świetlicy w Nowej Wsi Kętrzyńskiej po raz pierwszy odbył się „Wieczór z kolędą".Jego pomysłodawcą był Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie.

W przygotowanie zaangażowali się również mieszkańcy oraz członkowie KGW w Nowej Wsi Kętrzyńskiej.

Wspólnie wysłuchaliśmy prezentacji młodzieży dotyczącej kolędowania oraz odśpiewaliśmy najbardziej znane, popularne kolędy i pastorałki, a wśród nich: „Wśród nocnej ciszy”, „Cicha noc”, "Pójdźmy wszyscy do stajenki", " Przybieżeli do Betlejem" "Bóg się rodzi", " Jezus malusieńki", "Gdy śliczna panna", "Oj maluśki, maluśki" i inne.
Dziękujemy mieszkańcom oraz gościom Panu Wójtowi Pawłowi Bobrowskiemu, Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Marcie Szmyd, Pani Radnej Powiatu Oldze Wanago, Pani Radnej Gminy Kętrzyn Serafinie Białej, Panu Sołtysowi Mirosławowi Janowicz, Panu Sołtysowi Waldemarowi Szulc za wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy za pomoc w organizacji Panu Adamowi, Zdzisławowi, Mirosławowi, pani Serafinie, Janinie, Jolancie, Iwonie, Małgorzacie oraz młodzieży Klaudiuszowi, Maćkowi, Kubie, Kornelii, Nataszy, Alicji, Ali

 

 

Galeria zdjęć

Hej kolęda, kolęda 10 Hej kolęda, kolęda 9 Hej kolęda, kolęda 8 Hej kolęda, kolęda 7 Hej kolęda, kolęda 6 Hej kolęda, kolęda 5 Hej kolęda, kolęda 4 Hej kolęda, kolęda 3 Hej kolęda, kolęda 2 Hej kolęda, kolęda 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności