Logo GOK w Kętrzynie

Kwiecień w Biedaszkach Małych

Ocena 0/5

Nadszedł czas na podsumowanie naszych kwietniowych działań w świetlicy.  Podczas zajęć rozmawialiśmy o tradycji i zwyczajach związanych z Wielkanocą. Na zajęciach plastycznych powstały przepiękne stroiki i pocztówki ze świątecznymi motywami.
Bardzo lubimy zajęcia kulinarne. Tym razem postawiliśmy na usmażenie naleśników i upieczenie pizzy.
Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu:graliśmy w badmintona, piłkę nożną i berka. Podczas chłodniejszych dni korzystaliśmy z gier planszowych: bingo, biznes.
Wzięliśmy udział w Akcji Żonkile 2023, która upamiętniała 80 rocznicę powstania w getcie warszawskim. Obejrzeliśmy reportaż Hanny Krall pt. "Zdążyć przed Panem Bogiem".                    

Galeria zdjęć

IMG20230405152241 IMG20230406093826 IMG20230406094321 IMG20230406100706 IMG20230406110701
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności