Logo GOK w Kętrzynie

Kwiecień w Nowej Różance

Ocena 0/5

W naszej świetlicy kwiecień upłynął nam bardzo szybko. Początek miesiąca, to czas, gdzie przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych. Ze względu na piękną pogodę dużo czasu spędzaliśmy na podwórku.  Korzystaliśmy z placu zabaw grając w kosza i piłkę nożną.  19 kwietnia Punkt Biblioteczny oraz świetlica wraz z dziećmi przystąpili do „Akcji Żonkil-Łączy nas pamięć”. Upamiętniając 80 Rocznicę Powstania w  Getcie Warszawskim. W tym dniu rozdaliśmy mieszkańcom własnoręcznie zrobione z krepiny żonkile. W kwietniu nasza nowa mała czytelniczka Asia, przystąpiła do znanej już akcji „Mała Książka Wielki Człowiek" Podczas naszych świetlicowych spotkań dużo rysowaliśmy, innymi słowy sprawdzaliśmy nasze plastyczne umiejętności. Korzystaliśmy także z gier, układaliśmy klocki oraz puzzle. 

Galeria zdjęć

image52 image53 image54 image55 image56 image57 image58 image59 image26 image27 image44 image45 image46 image49 image50 image51 image64 image65 image66 image60 image61 image62 image63
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności