Logo GOK w Kętrzynie

Kwiecień w Smokowie

Ocena 0/5

Kwiecień, plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata … Tak również wyglądały nasze zajęcia. Dnia 14 kwietnia obchodziliśmy Dzień Delfina. Wykonaliśmy pracę plastyczne z pomocą farb plakatowych oraz wykonaliśmy zaległe pisanki wielkanocne. W słoneczny wtorek przygotowaliśmy wspólnie swój własny ogródek. Posialiśmy kwiaty i ogórki. Następnie odbyły się zajęcia kulinarne , na których upiekliśmy babeczki. Co roczną naszą tradycją jest dołączanie do akcji „ Żonkile’’. Udaliśmy się na spacer, i wszystkim mieszkańcom na terenie naszej miejscowości wręczyliśmy wykonane własnoręcznie żonkile, aby oni również pamiętali o 80- tej rocznicy powstania w Getcie Warszawskim. Korzystając z pogody, bawiliśmy się na placu zabaw, budując zamki z pisaku czy grając w piłkę nożną .

Galeria zdjęć

zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd8 zd9 zd10 zd11 zd12 zd13 zd14 zd15 zd17 zd18 zd1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności