Logo GOK w Kętrzynie

Kwiecień w świetlicy w Karolewie

Ocena 0/5

Kwiecień w naszej świetlicy przyniósł wiele radości. Dzięki dużej frekwencji mieliśmy co robić.       

  • 04.04.2024 w naszej świetlicy odbyła się "Noc z Andersenem". Dzieci wysłuchały bajki pt."Mała Syrenka", obejrzały bajkę oraz wykonały piękne akwaria. 
  • 08.04.2024 odbyły się konkurencje sportowe, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem.
  • 19.04.2024 "Akcja Żonkile " dzieci wykonały żółte kwiaty na pamięć o powstaniu w getcie warszawskim. Obejrzały film pt."Nie było żadnej nadzieji".
  • 24.04.2024 wraz z dziećmi robiliśmy gofry. Oczywiście wszystkim smakowały.
  • 30.04.2024 zabawy na świeżym powietrzu. Konkurencje sportowe.

Galeria zdjęć

20240412_170810 20240418_160022 20240418_162034 20240424_153652 20240430_154136 20240430_161353 20240430_172655 20240328_124533 20240403_162512 20240411_135553
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności