Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
słonecznie
22°C

NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021

Ocena 0/5

18 lutego w Urzędzie Gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski- Wójt Gminy Kętrzyn wraz z Martą Szmyd – Kierownikiem Biblioteki Publicznej Gminy Kętrzyn wręczyli nagrody książkowe oraz dyplomy dla najlepszych czytelników Gminy Kętrzyn. Niezmiernie nam miło oznajmić, iż w gronie Najlepszych czytelników w Bibliotece Publicznej Gminy Kętrzyn w Czernikach oraz w Filii w Wopławkach i Punktach Bibliotecznych znaleźli się:

  • Punkt Biblioteczny w świetlicy „Hydrofornia” w Koczarkach

Małgorzata Krzemińska (kategoria dorośli)
Nikola Korzeniewska (kategoria dzieci)

 

  • Punkt Biblioteczny w świetlicy w Pręgowie

Zofia Kąkol (kategoria dorośli)

Gabriela Pietrin (kategoria dzieci)

 

  • Punkt Biblioteczny w świetlicy „Dziupla” w Pożarkach

Adriana Adamowicz (kategoria dorośli)

Łucja Koper(kategoria dzieci)

 

  • Punkt Biblioteczny w świetlicy w Nowej Różance

Krystyna Mieszało (kategoria dorośli)

Julia Rzyp (kategoria młodzież)

Bartosz Misiukiewicz (kategoria dzieci)

 

  • Punkt Biblioteczny w świetlicy w Nowej Wsi Kętrzyńskiej

Danuta Dolińska (kategoria dorośli)

Alicja Drężek (kategoria młodzież)

Amelia Korzeń (kategoria dzieci)

 

  • Punkt Biblioteczny w świetlicy w Łazdojach

Bogusława Modzelan (kategoria dorośli)

Agata Han (kategoria dzieci)

 

  • Punkt Biblioteczny w świetlicy w Mażanach

Agnieszka Bogórska (kategoria dorośli)

Weronika Czarnota (kategoria młodzież)

Dominika Jarmołowicz (kategoria dzieci)

 

  • Punkt Biblioteczny w świetlicy w Smokowie

Ewa Falkowska (kategoria dorośli)

 

  • Biblioteka Wopławki

Danuta Dąbek (kategoria dorośli)

Peruga – Tyc Pol (kategoria młodzież)

Oskar Marcinowski (kategoria dzieci)

 

  • Biblioteka Publiczna Gminy Kętrzyn w Czernikach

Grzybek Wiesława (kategoria dorośli)

Kornelia Celińska (kategoria młodzież)

Marcelina Koleśnik (kategoria dzieci)

 

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom, którzy nie zaprzestali kontaktu z książką tradycyjną. Pomimo niedogodnościom, jakie przyniosła pandemia i związane z nią obostrzenia w dostępie do bibliotek nasi odbiorcy nas nie zaniedbali, gdyż staliśmy się dla nich odskocznią od trudów codzienności.

Serdecznie gratulujemy i życzymy, by kolejne lata również obfitowały w taką ilość przeczytanych książek.

Galeria zdjęć

NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 19 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 18 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 17 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 16 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 15 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 14 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 13 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 12 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 11 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 10 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 9 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 8 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 7 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 6 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 5 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 4 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 3 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 2 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2021 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.