Logo GOK w Kętrzynie

Podsumowanie czerwca w Świetlicy Łazdoje

Ocena 0/5
Zdjęcie do Podsumowanie czerwca w Świetlicy Łazdoje

Czerwiec był miesiącem bardzo słonecznym i korzystając z pięknej pogody większość czasu spędziliśmy na świeżym powietrzu.
Miesiąc rozpoczęliśmy jak co roku ,,Świetlicowym Dniem Dziecka". Było dużo zabaw ruchowych, konkursów, balony, malowanie twarzy i wata cukrowa. 
Kolejnym większym wydarzeniem był XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, gdzie mamy i dzieci czytały bajeczki. W tym przedsięwzięciu wzięło udział sześć osób.
14-tego czerwca odbył się przy naszej świetlicy festyn z okazji 650-lecia wsi Łazdoje.
W czerwcu świętujemy ,,Dzień Ojca". Z tej okazji dzieci wykonały samodzielnie upominki dla swoich tatusiów. 
Malowanie kredą po chodniku okazało się najlepszą zabawą dla dzieci przy tak pięknej pogodzie.
Czerwiec minął nam bardzo szybko.

Ewa Grabska

Galeria zdjęć

20240531_172817 20240531_173306 20240531_174514 20240621_182504 20240621_182526 Screenshot_20250207-124038_Gallery 20240515_163739 20240531_164117 20240531_164138 20240531_165021 20240531_170237 20240531_171647 20240531_172653
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności