Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 14 czerwca 2024
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
słonecznie
7°C

Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska

Ocena 0/5

Dzieci z naszej świetlicy doskonałe wiedzą jak ważne dla każdego Polaka jest Święto Pracy, Flagi oraz Konstytucji 3 Maja. Właśnie dla uczczenia tych dni zorganizowaliśmy w świetlicy zajęcia plastyczne oraz pomalowaliśmy sobie twarze w kolorach barw narodowych. 26 maja to dzień szczególny. Poświęcony jest naszej jedynej i ukochanej mamie. Wszystkie dzieci dobrze pamiętają o tym święcie i starają się, jak najlepiej potrafią, umilić go swoim mamom. Chcąc im podziękować za trud, miłość, dobroć i ciepło każdego dnia, nasi podopieczni przygotowywali się na tę okazję. Na zajęciach kulinarnych upiekliśmy i udekorowaliśmy piernikowe serduszka. Podczas zajęć kreatywnych stworzyliśmy dekoracje na Tydzień bibliotek, kwiatowe witraże, wykonaliśmy prace w których motywem przewodnim były zwierzęta, a także stworzyliśmy zakładki do książek oraz świetlicową kolekcję kaktusów. Między zajęciami świetlicowymi graliśmy w gry stolikowe, Państwa miasta, uno oraz bawiliśmy się na podwórku. Punkt biblioteczny w naszej świetlicy przystąpił do ogólnopolskiego wydarzenia "Tydzień Bibliotek" hasłem przewodnim akcji było Moja, Twoja, Nasza Biblioteka! Podczas tegorocznej edycji odbyły się warsztaty "drugie życie starych książek", Zabawa "uśmiech czytelnika" malowanie sów oraz Świetliczaki inspirując się książkami o zwierzętach narysowały swoje ulubione zwierzaki. W zabawie "Uśmiech czytelnika" wzięło udział 9 osób - wygrała zaś Alicja. Do naszego punktu bibliotecznego zapisało się 2 nowych małych czytelników, zapraszamy również dorosłych do skorzystania z naszej świetlicowej biblioteczki.

 

Galeria zdjęć

Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 17 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 16 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 15 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 14 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 13 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 12 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 11 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 10 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 9 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 8 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 7 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 6 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 5 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 4 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 3 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 2 Podsumowanie maja w Świetlicy Nowa Wieś Kętrzyńska 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.