Logo GOK w Kętrzynie

Smokowo - Kwietniowe wieści

Ocena 0/5
Zdjęcie do Smokowo - Kwietniowe wieści

Kwietniowe podsumowanie w naszej świetlicy. Dnia 19.04 w punkcie bibliotecznym w Smokowie odbyła się Akcja Żonkil-,,Łączy nas Pamięci ".Świetliczaki promowały akcję roznosiły po swojej miejscowości  przygotowane wcześniej  przez opiekuna świetlicy  żółte kwiaty-symbol powstania w getcie warszawskim.Po południu  w świetlicy odbyła się  projekca filmu anonimowego ,,Pamięci  Odrobinkach" Kolejnym nietypowy  świętem obchodzonym przez nas był Dzień  Ziemi  22 Kwietnia zrobiliśmy  plakat smutnej  zaśmieconej oraz czystej radosnej Ziemi. Wspólnie  ozdobiliśmy ją swoimi zielonymi odciskami dłoni.Nie mogło zabraknąć  w naszej świetlicy  zajęć pastyczno-tematycznych podczas których wykonaliśmy chmurki z tęczą ,biedronki oraz kolorowe parasolki. Do ich  przygotowania użyliśmy  kolorowych kartek papieru oraz słomek. W naszej  świetlicy odbyły się  również  zajęcia kulinarne na których przygotowaliśmy gofry i  popcorn. Kwiecień  upłynął  nam również  na wspólnych grach stolikowych,na psp ,prasowankach ,pracach plastyc

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności