Logo GOK w Kętrzynie

Styczniowe wieści ze świetlicy w Biedaszkach Małych

Ocena 0/5
Zdjęcie do Styczniowe wieści ze świetlicy w Biedaszkach Małych

Za nami pierwszy miesiąc nowego roku, czas na podsumowanie naszych działań.
W styczniu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka z tej okazji zrobiliśmy własnoręczne breloczki z masy porcelanowej w kształcie serduszek i laurki.
W pierwszym tygodniu ferii wybraliśmy się wspólnie ze Świetlicą Wiejską ze Smokowa i Świetlicą Nowa Wieś Kętrzyńska do Warmialandii w Olsztynie. Nasze pociechy miały okazję uczestniczyć w warsztatach mydlarkich jak i chemicznych.
Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się gry w cymbergaja, podłoga internetowna, gry planszowe np. Rummikub i gry w karty:" Uno" i "Dobble ".
Podczas gier, zabaw i prac manualnych mieliśmy zajęcia kulinarne w których piekliśmy gofry i robiliśmy żelki z galaretek.

Galeria zdjęć

dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_368 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_371 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_383 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_386 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_415 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_419 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_533 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_117 dfb05f89-d809-48f5-b482-34a233b849fe-1_all_354
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności