Logo GOK w Kętrzynie

Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla”

Ocena 0/5
Zdjęcie do Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla”

"Wieczór z kolędami" już za nami. Jest to inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury, którego jesteśmy częścią.

Po krótkim powitaniu i omówieniu historii powstawania kolęd, rozpoczęliśmy nasz wieczór od nauki śpiewania kolędy, uważanej za najstarszą w Polsce "Bądź zdrow Krolu anjelski". Trochę zaskoczyliśmy naszych gości, a potem już wykonywaliśmy wspólnie bardziej znane utwory.

Bardzo dziękujemy naszym gościom za spędzony czas w miłej i rodzinnej atmosferze przy śpiewaniu kolęd.

Dziękujemy Panu wójtowi Pawłowi Bobrowskiemu, Pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Marcie Szmyd, Panu sołtysowi Władysławowi Węglarskiemu, że mimo innych obowiązków zechcieli być z nami. Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Martianki” za pyszne ciasto i oczywiście obecność. Dziękujemy rodzicom za wsparcie. Dziękujemy także gościom zza tzw. miedzy, którzy zechcieli być właśnie dzisiaj z nami.

PS. Ja dziękuję "moim" dzieciom za ogrom  pracy włożonej w przygotowania do  spotkania.

Galeria zdjęć

Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 15 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 14 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 13 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 12 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 11 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 10 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 9 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 8 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 7 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 6 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 5 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 4 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 3 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 2 Wieczór z kolędami w świetlicy „Dziupla” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności