Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 18 maja 2024
Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
słonecznie
15°C

Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich

Ocena 0/5
Zdjęcie do Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich

8 grudnia 8 Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Kętrzyn mieszały w kuchni w Kuźni Społecznej podczas warsztatów kulinarnych dla członków Kół Gospodyń Wiejskich, zorganizowanych przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

Warsztaty prowadzone były przez doświadczonego kucharza Macieja Maciejewskiego, które poprzedzone były wykładem, spójnym tematycznie z częścią warsztatową. Temat warsztatów nawiązywał do tradycji regionu Warmii i Mazur oraz do wykorzystania produktów lokalnych i naturalnych. Gospodynie były bardzo zaangażowane w całe wydarzenie oraz z ogromnym entuzjazmem udzielały się w przygotowywaniu potraw.

W ramach warsztatów KGW z Linkowa, Pręgowa, Łazdoj, Nowej Wsi Kętrzyńskie, „Ale Babki z Nakomiad, „Karolinki” z Karolewa, „Słowiki” ze Smokowa, „Martianki” z Martian przygotowały potrawy:

  • Farszynki warmińskie z grzybami i mięsem w sosie śmietanowo-cebulowym,
  • Filet z kurczaka w boczku,
  • Sałata z sosem winegret,
  • Brukowiec.

I zapewne te dania pojawią się w kolejnym sezonie „Niedzielnych obiadów z widokiem na jezioro”;)

 

Galeria zdjęć

Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 120 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 119 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 118 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 117 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 116 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 115 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 114 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 113 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 112 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 111 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 110 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 109 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 108 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 107 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 106 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 105 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 104 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 103 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 102 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 101 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 100 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 99 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 98 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 97 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 96 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 95 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 94 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 93 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 92 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 91 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 90 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 89 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 88 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 87 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 86 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 85 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 84 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 83 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 82 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 81 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 80 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 79 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 78 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 77 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 76 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 75 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 74 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 73 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 72 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 71 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 70 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 69 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 68 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 67 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 66 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 65 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 64 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 63 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 62 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 61 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 60 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 59 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 58 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 57 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 56 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 55 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 54 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 53 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 52 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 51 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 50 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 49 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 48 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 47 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 46 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 45 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 44 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 43 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 42 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 41 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 40 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 39 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 38 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 37 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 36 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 35 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 34 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 33 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 32 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 31 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 30 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 29 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 28 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 27 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 26 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 25 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 24 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 23 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 22 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 21 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 20 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 19 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 18 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 17 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 16 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 15 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 14 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 13 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 12 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 11 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 10 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 9 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 8 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 7 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 6 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 5 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 4 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 3 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 2 Warsztaty kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.