Logo GOK w Kętrzynie

Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach

Ocena 0/5
Zdjęcie do Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach

Miesiąc luty był krótszy, więc szybko nam minął. W lutym były jeszcze ferie ,dlatego mogliśmy sobie pozwolić na wiele zajęć kulinarnych oraz ,,Nietypowe święta". ,,Nietypowe święta " łączyły się również z zajęciami kulinarnymi takimi jak: ,,Dzień rogalika" i ,,Dzień naleśnika". Obchodziliśmy również ,,Dzień dinozaura" w którym dzieci oglądały film o życiu dinozaurów.

Były również zajęcia plastyczne i  zabawy ruchowe w których zawsze wszyscy chętnie uczestniczą.  Z dodatkowych zajęć kulinarnych było jeszcze pisanie pizzy a w ,,Tłusty Czwartek " robiliśmy faworki. Dodatkowymi zajęciami były ulubione gry takie jak: tenis stołowy, gra karciana Uno, gry stolikowe. Największą frajdę sprawił nam pożyczony  Xbox360 dzięki któremu mogliśmy tańczyć, zjeżdżać na nartach, grać w tenisa stołowego i ziemnego, siatkówkę, palanta i piłkę nożną.  Luty był dla nas bardzo aktywnym  miesiącem.

Galeria zdjęć

Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 19 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 18 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 17 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 16 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 15 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 14 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 13 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 12 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 11 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 10 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 9 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 8 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 7 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 6 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 5 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 4 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 3 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 2 Aktywny luty w świetlicy w Łazdojach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności