Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzy, Wojciech
pochmurno
6°C

Luty-ostatni miesiąc zimy

Ocena 0/5
Zdjęcie do Luty-ostatni miesiąc zimy
Minął właśnie ostatni zimowy miesiąc.
Drugi tydzień ferii, który miał miejsce w pierwszym tygodniu lutego, wykorzystaliśmy na maxa.
 Obchodziliśmy Dzień Niedżwiedzia poprzez zabawy, rysunki, układanki.
1.02- wybraliśmy sie na spacer w poszukiwaniu tropów zwierząt,  które porównywaliśmy ze śladami na rysunkach.
Przygotowaliśmy piniatę ze słodyczami, która była na zakończenie ferii zimowych.
3.02- odwiedziliśmy kręgielnię oraz pizzerię.
Wykonaliśmy pracę zbiorową, na której przedstawiliśmy w skrócie działania naszej świetlicy podczas ferii.
11.02- zorganizowaliśmy seans filmowy przy popcornie i herbatce.
12.02- dzieci wraz z członkami Koła "Szarak" w Kętrzynie obchodziły Światowy Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. Najpierw nakarmiliśmy zwierzęta, następnie miło spędziliśmy czas przy ognisku..
14-18.02- Biblioteka Gminna zainicjowała akcję " Randka w ciemno z książką ". Nasi czytelnicy bardzo chętnie wzięli udział, zapisując się do punktu bibliotecznego I wypożyczając książki.
W tym czasie zorganizowaliśmy sobie "Fotobudkę". Dzieci i młodzież  bawiły się przy tym świetnie.
17.02- obchodziliśmy Dzień Kota. Z tej właśnie okazji  GOK Kętrzyn  zorganizował zbiórkę karmy, a nasze dzieci przygotowały własnoręcznie zabawki dla zwierząt.
24.02-  Tłusty Czwartek- były pączki, gry, zabawy, malowane oponki.
25.02- jednocząc się z Ukrainą, malowaliśmy flagi oraz godło tego kraju.
Oprócz tego, dużo pracowaliśmy plastycznie, technicznie.
Graliśmy w bilarda, x- boxa, tenisa stołowego, w piłkę, gry planszowe.
Dużo czasu spędzaliśmy układając puzle. Odbywały się także zajęcia kulinarne .
Realizowany był projekt Biblioteki Gminnej pt. "Mała książka- Wielki człowiek".
Dwie nasze czytelniczki otrzymały tytuł "Najlepszy Czytelnik Roku 2021".

Galeria zdjęć

Luty-ostatni miesiąc zimy 17 Luty-ostatni miesiąc zimy 16 Luty-ostatni miesiąc zimy 15 Luty-ostatni miesiąc zimy 14 Luty-ostatni miesiąc zimy 13 Luty-ostatni miesiąc zimy 12 Luty-ostatni miesiąc zimy 11 Luty-ostatni miesiąc zimy 10 Luty-ostatni miesiąc zimy 9 Luty-ostatni miesiąc zimy 8 Luty-ostatni miesiąc zimy 7 Luty-ostatni miesiąc zimy 6 Luty-ostatni miesiąc zimy 5 Luty-ostatni miesiąc zimy 4 Luty-ostatni miesiąc zimy 3 Luty-ostatni miesiąc zimy 2 Luty-ostatni miesiąc zimy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.