Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzy, Wojciech
pochmurno
6°C

Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie

Ocena 0/5
Zdjęcie do Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie

Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskiej. Najlepszy z powodu rozpoczynających się wakacji oraz pięknej, słonecznej pogody. Dlatego większość czasu spędziliśmy na podwórku grając w kosza, badmintona, gry integracyjne, mega chińczyka, rzutki, karty oraz malowaliśmy kredą. Jednak naszą najlepszą grą integracyjno-zespołową jest „50”. Udział w ostatniej grze wzięły 3 drużyny, zmagali się oni z przystosowanymi do każdej grupy wiekowej zagadkami tematycznymi. Dla ochłody przeprowadziliśmy również bitwę na balony wodne. Jak co miesiąc nie mogło zabraknąć w naszej świetlicy zajęć kulinarnych. W czerwcu przygotowaliśmy sernik na zimno oraz Galaretki z bitą śmietaną.

 11 czerwca mieszkańcy Naszego Sołectwa uczestniczyli w obchodach uroczystości 650 lecia wsi.

 Świetlica wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Ogólnopolski Tydzień czytania dzieciom", wybraliśmy wiersz Marii Konopnickiej pt. „W Lesie". Braliśmy udział w czerwcowych wydarzeniach organizowanych przez Gminę Kętrzyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie.

 

Galeria zdjęć

Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 11 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 10 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 9 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 8 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 7 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 6 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 5 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 4 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 3 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 2 Czerwiec to ulubiony miesiąc świetliczaków z Nowej Wsi Kętrzyńskie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.