Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzy, Wojciech
pochmurno
7°C

Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach

Ocena 0/5
Zdjęcie do Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach

To miesiąc, w którym zdecydowaną większość czasu spędziliśmy na świeżym powietrzu a wszystkim naszym działaniom sprzyjała aura lata oraz długo wyczekiwanych wakacji. 15 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Wiatru. Z tej okazji wykonaliśmy kolorowe latawce i papierowe wiatraczki. Kilka dni później odbyło się kolejne ważne wydarzenie jakim był Dzień Ojca. Zaprosiliśmy wszystkich tatusiów na wspólny mecz piłki nożnej "dzieci kontra tatusiowie" oraz inne zabawy a następnie na ognisko z kiełbaskami. Tatom wręczono prezenty wykonane przez dzieci. Na uświetnienie zakończenia roku szkolnego nocowaliśmy w świetlicy. Tej nocy bawiliśmy się w podchody, a także mieliśmy wspólne ognisko. W tym miesiącu było kilka upalnych dni, z którymi poradziliśmy sobie z pomocą papierowych wachlarzy, zabaw z wykorzystaniem wody  oraz wycieczki rowerowej nad pobliskie jezioro. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Galeria zdjęć

Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 29 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 28 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 27 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 26 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 25 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 24 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 23 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 22 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 21 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 20 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 19 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 18 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 17 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 16 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 15 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 14 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 13 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 12 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 11 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 10 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 9 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 8 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 7 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 6 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 5 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 4 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 3 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 2 Czerwiec w Świetlicy Wiejskiej w Mażanach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.