Logo GOK w Kętrzynie

Grudniowe dni w Świetlicy w Nowej Różance

Ocena 0/5

Grudzień już za nami, czas na małe podsumowanie.  Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Od pierwszych dni towarzyszy mu nastrój wyczekiwania i przygotowań do magicznych Świąt Bożego Narodzenia. Podczas zajęć plastycznych robiliśmy ozdoby choinkowe i kartki świąteczne. W naszej świetlicy piernikowe szaleństwo, zapach pierniczków roznosił się po całej świetlicy. Wspólnie z dziećmi piekliśmy i dekorowaliśmy pierniki. 10 grudnia wraz z innymi świetlicami wybraliśmy się do Olsztyńskiego Teatru Lalek na spektakl pt. „Pan Lampa". W drodze powrotnej zajechaliśmy do MC Donalda.  Uczestniczyliśmy w przygotowaniu upominków dla seniorów z Gminy Kętrzyn. Czas przed Świętami Bożego Narodzenia to dobra okazja by uczyć  dzieci empatii, niesienia pomocy innym, oraz obdarowywania się dobrem. Był też czas na gry i zabawy. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności