Logo GOK w Kętrzynie

Grudzień w Świetlicy w Pręgowie

Ocena 0/5
Zdjęcie do Grudzień w Świetlicy w Pręgowie

Grudzień  był dla wszystkich radosnym miesiącem ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. I chociaż nie mieliśmy zbyt wiele okazji do wspólnych działań to każde spotkanie obfitowało w zaangażowanie i mnóstwo inspiracji. 

Wraz z pierwszym śniegiem i mrozem w naszej świetlicy pojawiły się urocze dekoracje, papierowe śnieżynki oraz miasteczko w zimowej scenerii. Choinki mieniące się lampkami i kolorowymi bombkami sprawiły, że z każdym dniem coraz bliżej do świąt. Tradycyjnie przed wigilią odbyło się spotkanie opłatkowe, pieczenie i ozdabianie pierników oraz przygotowywanie stroików bożonarodzeniowych. Przez ostatnie dwa tygodnie towarzyszyły nam kolędy. Słuchaliśmy lub śpiewaliśmy je podczas naszych zajęć. 

W ostatnich dniach miesiąca większość zajęć była związana z pracami plastycznymi. Ponadto był to czas na zabawy, gry edukacyjne i zespołowe. 

 

Galeria zdjęć

Grudzień w Świetlicy w Pręgowie 4 Grudzień w Świetlicy w Pręgowie 3 Grudzień w Świetlicy w Pręgowie 2 Grudzień w Świetlicy w Pręgowie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności