Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 14 czerwca 2024
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
słonecznie
7°C

Lipcowe dni w Świetlicy w Nowej Różance

Ocena 0/5

Miesiąc Lipiec, a zarazem pierwszy miesiąc wakacji już za nami, więc czas na podsumowanie. Lipiec upłynął nam szybko i wesoło. Był to czas nie tylko na zabawy, ale także na wyjazd na wycieczkę. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zajęciach. Graliśmy w gry planszowe, piłkarzyki, układaliśmy klocki i puzzle. Spędzając czas na świeżym powietrzu korzystaliśmy z placu zabaw bawiliśmy się w piaskownicy,  graliśmy też  w kosza i piłkę siatkową. 

  • 6 Lipca w świetlicy przywitaliśmy XXXI Warmińską Pielgrzymkę Pieszą do Ostrej Bramy w Wilnie.
  • 12 Lipca razem z innymi świetlicami wybraliśmy się na wycieczkę do Muzeum Nauki i Techniki w Olsztynie oraz do leśnego Parku linowego „Sniper". Tam  dzieci pod okiem instruktorów mogły spróbować swoich  sił spinaczkowych, pokonując  trasy o różnym stopniu trudności, ruchome mosty, zjazdy tyrolskie , wioska na drzewach. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Mc Donald’s.

Galeria zdjęć

image14 image15 image16 image17 image18 image19 image20 image21 image22 image23 image24 image26 image27 image28 image29 image30 image31 image33 image0 image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13 image37 image34 image35 image36
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.