Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzy, Wojciech
pochmurno
7°C

Luty w Pręgowie

Ocena 0/5

Luty w świetlicy w Pręgowie był bardzo pracowity. Dzieci z ochotą angażowali się w zajęcia zaplanowane na ten miesiąc. Powstało wiele ciekawych prac plastyczno - technicznych oraz przestrzennych min. : "Zimowa kraina", " Zimowy pejzaż" czy witraże lodowe, które ozdobiły krzak bzu.  Ostatni dzień ferii wykorzystaliśmy na wyjazd do kina "Gwiazda" w Kętrzynie na film " Dziki Zachód Calamity Jane ".
10 lutego, celebrowany był Dzień Parasolki.
14 lutego nasze świetliczaki włączyli się w obchody walentynek. 

Od 14 do 18 lutego trwała akcja  Biblioteki Gminnej "Randka w ciemno z książką".

17 lutego był Dniem Kota. Przyłączyliśmy się również do zbiórki karmy dla kociaków przebywających w schronisku Pudwągi. 

18 lutego uczestniczyliśmy w rozdaniu nagród dla najlepszych czytelników w 2021 r. 

23 lutego w świetlicy odbyło się wielkie smażenie pączków.  Natomiast dzieciaczki pod okiem pań z KGW przygotowały faworki, które dały im niespożytą energię do zabaw. 

25 lutego swoje święto obchodził tost. 

Ostatni dzień lutego przeznaczony był dla dinozaura. 

Odwiedzający świetlicę mieli również możliwość samodzielnego organizowania sobie czasu. Wykorzystali go między innymi na grę w piłkarzyki, cymbergaja, tenisa stołowego, puzzle, gry edukacyjne oraz zabaw wg własnego pomysłu. 

Świetlica to nie tylko miejsce do harców, to również miejsce do budowania relacji z mieszkańcami i pomoc w trudnych sytuacjach. Dlatego zaangażowaliśmy się w pomoc uchodźcom z Ukrainy, gdzie ich kraj objęty jest wojną. 

 

Galeria zdjęć

Luty w Pręgowie 19 Luty w Pręgowie 18 Luty w Pręgowie 17 Luty w Pręgowie 16 Luty w Pręgowie 15 Luty w Pręgowie 14 Luty w Pręgowie 13 Luty w Pręgowie 12 Luty w Pręgowie 11 Luty w Pręgowie 10 Luty w Pręgowie 9 Luty w Pręgowie 8 Luty w Pręgowie 7 Luty w Pręgowie 6 Luty w Pręgowie 5 Luty w Pręgowie 4 Luty w Pręgowie 3 Luty w Pręgowie 2 Luty w Pręgowie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.