Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzy, Wojciech
pochmurno
7°C

Luty w Dziupli

Ocena 0/5

Tyle się działo, że wyszłaby z tego powieść, dlatego przypomnimy Wam w skrócie nasze działania, które były także realizowane wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką Publiczną Gminy Kętrzyn.

Drugi tydzień ferii

  • Wyjazd do Parku Trampolin Hop w Ełku
  • Warsztaty kulinarne - robiliśmy pancakes
  • Warsztaty artystyczne - malowaliśmy na szkle farbami witrażowymi
  • Warsztaty stolarskie - wykonaliśmy podstawki z drewna na nasze arcydzieła

Ferie się skończyły, więc zabraliśmy się za inne zadania, które sprawiły nam wiele przyjemności.

  • Walentynki - obdarowaliśmy się wielkimi sercami, rozwiązywaliśmy różne łamigłówki, graliśmy w kalambury oraz zabawy ruchowe
  • Randka w ciemno z książką - wykonaliśmy dekorację, zapakowaliśmy książki i czekaliśmy z czerwonym dywanem na randkowiczów
  • Zbiórka karmy oraz akcesoriów dla Kotów
  • Dzień Kota- zabawa była wyśmienita, nasze "kociaki" były w swoim żywiole
  • Dzień Dinozaura- zajęcia poprowadził Jacek, który od najmłodszych lat pasjonuje się dinozaurami, były zagadki, łamigłówki oraz zabawy ruchowe.

Graliśmy także w gry planszowe, układaliśmy puzzle i przygotowywaliśmy się do powyższych działań na zajęciach plastycznych, technicznych oraz rękodzieła. Udało nam się zrobić makietę świata dinozaurów, powstało dużo wspaniałych obrazów, wykonaliśmy wędki jako zabawki dla kotów.

Włączyliśmy się w akcję pomocy Ukrainie

Galeria zdjęć

Luty w Dziupli 24 Luty w Dziupli 23 Luty w Dziupli 22 Luty w Dziupli 21 Luty w Dziupli 20 Luty w Dziupli 19 Luty w Dziupli 18 Luty w Dziupli 17 Luty w Dziupli 16 Luty w Dziupli 15 Luty w Dziupli 14 Luty w Dziupli 13 Luty w Dziupli 12 Luty w Dziupli 11 Luty w Dziupli 10 Luty w Dziupli 9 Luty w Dziupli 8 Luty w Dziupli 7 Luty w Dziupli 6 Luty w Dziupli 5 Luty w Dziupli 4 Luty w Dziupli 3 Luty w Dziupli 2 Luty w Dziupli 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.