Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 14 czerwca 2024
Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
słonecznie
7°C

Podsumowanie Lipca w Świetlicy Wiejskiej w Nakomiadach

Ocena 0/5

Pierwszy miesiąc wakacji minął nam w  mgnieniu oka. Przechodzimy więc do podsumowania lipca w naszej świetlicy.

  • 5 lipca pogoda nam sprzyjała więc postanowiliśmy spędzić czas na świeżym powietrzu. Wybraliśmy się na spacer w nasze piękne okolice, rozłożyliśmy chustę animacyjną, wzięliśmy kredki, mazaki oraz kartki na których powstały arcydzieła naszych dzieci.
  • 6 lipca spędziliśmy bardzo miło czas w naszej świetlicy. Bawiliśmy się przy muzyce w ulepszoną wersję klas. Dzieci miały za zadanie położyć rękę lub nogę na wskazanym polu. Jak się okazało bardzo spodobała się maluchom ta zabawa. Tego dnia odbyły się również zajęcia kreatywne. Dekupaż, Decoupage — technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (np. drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa).
  • 7 lipca zorganizowaliśmy akcję w naszej świetlicy pod tytułem "Głośne czytanie na trawie". O godzinie 14 razem z dziećmi wyszliśmy przed świetlicę gdzie rozłożyliśmy chustę na której miło spędziliśmy czas. Zgodnie z programem opiekun świetlicy czytał książki dla dzieci. Maluchy były zachwycone i z chęcią słuchały każdej opowieści. Po czytaniu nastał czas na zabawy. Ta część podobała się dzieciom najbardziej. Nasi milusińscy malowali farbkami na folii, ćwiczyli celność rzucając kulkami do hula hop, rysowali  rysunki na kartkach oraz aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu.
  • 10 lipca nasi wychowankowie spędzili dzień na karaoke. Najpopularniejszymi piosenkami które były chętnie wybierane oraz śpiewane przez dzieci były utwory: Blanka- "Solo" oraz "Bardzo mała żaba" autorstwa Mako.
  • 12 lipca tworzyliśmy prace kreatywne. Z kartonu oraz źdźbła trwały powstawał piękny jeżyk. Zaś z drewnianego krążka, kilku kamieni, kawałka drutu oraz patyczków kosmetycznych stworzyliśmy piękną łąkę kwiatów. Malowaliśmy również kolorowe motylki na kartce.
  • 13 lipca dzień zleciał nam na zabawach przy podłodze interaktywnej. Tego dnia obchodziliśmy również dzień frytek. Razem z naszymi maluchami przygotowaliśmy frytki z jabłek oraz  ziemniaków. Z jabłek powstały również miseczki na nasze pyszne fryteczki.
  • 14 lipca wybraliśmy się na wycieczkę  na teren rekreacyjno-wypoczynkowy nad jeziorem Mój w  Czernikach . W naszej wyprawie towarzyszyły nam dwie inne świetlice. Były to: Świetlica w Koczarkach Hydrofornia oraz Świetlica Pręgowo. Dzieci z chęcią wskoczyły do wody gdzie świetnie się bawiły . Gdy zbliżał się koniec wyjazdu dzieci wyszły z wody by wyschnąć oraz zregenerować trochę siły po zabawie. Wszystkie maluchy były zachwycone wycieczką.

Przez cały miesiąc oczywiście nie zabrakło nam wielu zabaw przy grach dostępnych na naszej świetlicy.

Zapraszamy kochani do punktu bibliotecznego w Nakomiadach.

Galeria zdjęć

IMG20230706165302 IMG20230710165048 IMG20230712135903 IMG20230712150954 IMG20230712155805 IMG20230713114433 IMG20230713120601 IMG20230713131415 IMG20230713134439 IMG20230713140340 IMG20230704151511 IMG20230705151608 IMG20230705162720 IMG20230706145011 IMG20230706145338 IMG20230706155621 IMG20230713143525 IMG20230714103702 IMG20230714124151 received_958532518743870
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.