Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 18 maja 2024
Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
słonecznie
15°C

Lipiec w Koczarkach

Ocena 0/5

Pierwszy miesiąc wakacji dobiegł końca. W  naszej świetlicy było pracowicie, ciekawie i wesoło. Jednym z ciekawszych wydarzeń był pokaz mody , podczas którego prezentowane były suknie z worków na śmieci. Nasze kreacje nosiły nazwy: Promyk Słońca,  Hortensja w Białym Wydaniu,  Lazurowe Niebo,  Płatek Róży,  Fiolet Clematisu, Zapach Trawy, Czarny Lubi Czerwony. Projektowanie, szycie oraz prezentacja z jednej strony nas zadziwiła a z drugiej przyniosła nam wiele satysfakcji. Kolejnym ważnym wydarzeniem był wyjazd do Parku Trampolin I Sali Zabaw w Ełku. Jak zwykle przyjechaliśmy zadowoleni, wyskakani, wybawieni i syci po wizycie w MCDonalds.  Podczas cudownego słonecznego piątkowego dnia wybraliśmy się nad jezioro Mój w Czernikach. Tam wykąpaliśmy się, zjedliśmy kiełbaskę z ogniska , jednym słowem zrelaksowaliśmy się i odpoczęliśmy na łonie natury. W naszych planach są zawsze ujęte obchody świąt nietypowych. Świętowaliśmy więc Dzień  Mleka, gdzie stworzyliśmy fotobudkę  z wizerunkiem krowy oraz niezbędniki w kształcie krów na przybory szkolne. Dzień Czekolady rozpoczęliśmy od namalowania kredą wielkiej Czekolady. Oprócz zajadania się gorącą czekoladą oraz kosztowania różnych rodzajów czekalady,  graliśmy w czekoladę. To jest bardzo fajna gra, podczas której osoba  wyrzucając szóstkę kostką, częstuje się czekoladą. Nie jest to takie proste, bo trzeba ją jeść nożem i widelcem. Zawsze mamy ubaw po pachy. Dzień Żaby- żabie maski, żabki skaczące z papieru wyszły nam świetnie. Wykorzystaliśmy także urywki  o żabkach z książki pt" Ulubione wiersze 5 latka". Dzień Czerwonego Kapturka- tu również stworzyliśmy fotobudkę, narysowaliśmy podobizny Czerwonego Kapturka i Wilka. Z zasłoniętymi oczami przyczepialiśmy im poszczególne części twarzy czy pyska. Zabawa przy tym była niesamowita. Nie omieszkaliśmy przypomnieć sobie bajki pt. " Czerwony Kapturek ". Dzień Włoczykija- to już u nas tradycja aby w ten dzień wybrać się w plener i powędrować po okolicy. Tym bardziej,  że pogoda bardzo nam sprzyjała. W czasie wakacji nie mogliśmy zapomnieć o posiłkach. Sami przygotowaliśmy kanapki z nabiałem i świeżutkimi warzywami, gorącą czekoladę, piekliśmy babeczki, popcorn i inne. W tym miesiącu dopisywała nam piękna pogoda, więc dużo czasu spędzaliśmy na podwórku.  Jak zwykle nasza piaskownica była oblegana, berek, chowany, gry w pilkę nie były nam obce. W świetlicy także  spędzaliśmy miło czas. X- box, bilard,pająk gubinoga, yetti spaghetti, remik, zgadnij kto to? i wiele, wiele innych zabaw. Na koniec miesiąca mogliśmy skorzystać z podłogi interaktywnej. Rywalizacja oraz różnorodność gier wciągnęła do wspólnej zabawy wielu uczestników. W lipcu przyjęliśmy do grona czytelników Biankę, która przystąpiła do akcji  Mała Książka Wielki Człowiek.  Podsumowując ten miesiąc, można powiedzieć, że czas spędzony w naszej świetlicy był czasem zabawy, radości, relaksu oraz przykładem na to, że wystarczy chcieć, a można wiele zdziałać.

Galeria zdjęć

IMG-20230803-WA0009 IMG-20230803-WA0010 IMG-20230803-WA0011 IMG-20230803-WA0012 IMG-20230803-WA0013 IMG-20230803-WA0014 IMG-20230803-WA0015 IMG-20230803-WA0016 IMG-20230803-WA0002 IMG-20230803-WA0003 IMG-20230803-WA0004 IMG-20230803-WA0005 IMG-20230803-WA0006 IMG-20230803-WA0007 IMG-20230803-WA0008 IMG-20230803-WA0023 IMG-20230803-WA0024 IMG-20230803-WA0025 IMG-20230803-WA0026 IMG-20230803-WA0017 IMG-20230803-WA0018 IMG-20230803-WA0019 IMG-20230803-WA0020 IMG-20230803-WA0021 IMG-20230803-WA0022
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.