Logo GOK w Kętrzynie

Randka w ciemno z książką

Ocena 0/5
Zdjęcie do Randka w ciemno z książką

Wybierając książkę do przeczytania nierzadko kierujemy się nazwiskiem autora, opinią drugiej osoby, bądź okładką. Z okazji dnia zakochanych po raz drugi Biblioteka Publiczna Gminy Kętrzyn w Czernikach zorganizowała akcję „Randka w ciemno z książką”.

W bibliotekach i punktach bibliotecznych w dniach od 14 do 18 lutego na miłośników książek czekały zapakowane niespodzianki. Zasada była prosta. Wystarczyło przyjść, wypożyczyć książkę i odpakować w domu. Książki niespodzianki były starannie zapakowane w szary papier, ozdobione serduszkami w taki sposób, żeby nie dało się podejrzeć, co kryje się w środku. Losowaniu towarzyszył dreszczyk emocji, ponieważ opakowanie nie zdradzało ani autora, ani tytułu książki.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzbudziła wiele ciepłych uśmiechów oraz pozytywnych reakcji ze strony czytelników. 

Walentynki, to świetna okazja, by zakochać się w czytaniu!

Galeria zdjęć

Randka w ciemno z książką 13 Randka w ciemno z książką 12 Randka w ciemno z książką 11 Randka w ciemno z książką 10 Randka w ciemno z książką 9 Randka w ciemno z książką 8 Randka w ciemno z książką 7 Randka w ciemno z książką 6 Randka w ciemno z książką 5 Randka w ciemno z książką 4 Randka w ciemno z książką 3 Randka w ciemno z książką 2 Randka w ciemno z książką 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności